Новини Києва

“Піхота і штурмовики роблять надзусилля”: командир з 3-ї ОШБр – про бої під Авдіївкою

За його словами, просування противника на тому напрямку “вдалося стабілізувати”.

"Піхота і штурмовики роблять надзусилля": командир з 3-ї ОШБр - про бої під АвдіївкоюДмитро Кухарчук розповів про ситуацію під Авдіївкою / фото instagram.com/libkos

Ситуація на Авдіївському напрямку залишається вкрай складною, але контрольованою. Про це заявив командир другого штурмового батальйону 3-ої ОШБр Дмитро Кухарчук.

“Це залишається основним напрямком удару противника. Він зосереджує тут основні зусилля, намагається всіляко просуватися вперед. Надзусилля робить наша піхота, наші штурмовики, це люди, які не сплять буквально. Вони і вдень, і вночі знищують противника під постійним артилерійськими обстрілами, під постійними обстрілами КАБів”, – розповів він в ефірі телеканалу “Ми – Україна”. 

За його словами, просування противника на тому напрямку “вдалося стабілізувати”.

Відео дня

“Не сказати, що зупинили в повній мірі, оскільки на цьому напрямку противник зосереджує не одну і не дві бригади, а саме армію, яка складається з декількох дивізій. Незважаючи на це, тримаємося, кріпимося і чекаємо, що невдовзі буде прийнято закон про мобілізацію і нарешті прийде поповнення”, – наголосив Кухарчук. 

Війна в Україні: ситуація на фронті

Аналітик видання BILD Юліан Рьопке пише, що російським окупантам залишилося захопити два села під Авдіївкою для виходу на оперативний простір. За його словами окупанти прорвали лінію Бердичі – Семенівка – Орлівка – Тоненьке скрізь, крім Бердичів та Семенівки. За ці населені пункти точаться бої, але, за даними Рьопке, частково вони вже під контролем ворога.

Рекомендуем посмотреть:  У Раді пояснили, коли новий закон про мобілізацію може набути чинності

Щодо загальної ситуації на фронті, то, за даними Генштабу, за добу там відбулося 79 бойових зіткнень. Тільки на Новопавлівському напрямку російські окупанти понад 30 разів намагалися прорвати оборону українських захисників.

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close