Новини Києва

Простий IQ-тест: треба за 8 секунд знайти зайве число на малюнку

Приготуйтеся задіяти всю свою уважність.

Простий IQ-тест: треба за 8 секунд знайти зайве число на малюнкуУНІАН пропонує нову головоломку / Колаж УНІАН / фото ua.depositphotos.com, УНІАН

Оптичні ілюзії захоплюють як дорослих, так і малих, адже завжди цікаво перевірити свою уважність до деталей та здатність швидко помічати зайве.

Ми підготували для вас цікаву головоломку, яка дозволить весело провести кілька хвилин та потренувати мозок. Правила прості: спробуйте за 8 секунд знайти зайве число на малюнку, де “панують” числа 687.

Підступ полягає у тому, що відмінність майже непомітна, а часу – обмаль.

Відео дняПростий IQ-тест: треба за 8 секунд знайти зайве число на малюнкуУНІАН

Завдання може виявитися заскладним, адже від такої кількості однакових чисел можна розгубитися. Особливо, якщо поспішати.

Якщо час вже вийшов, то ви можете більш уважно придивитися до кожної частини зображення. Ми впевнені, що ви зможете відшукати зайве.

Розгадка ілюзії:

Одне з чисел у третьому стовпичку змінене – там замість “687” можна помітити “681”.

Простий IQ-тест: треба за 8 секунд знайти зайве число на малюнкуУНІАНІнші цікавинки з “обманом зору”: 

Вам може сподобатися весняна фотоілюзія, на якій майстерно сховалася хитра качка. Лише дуже пильні люди зможуть впоратися із завданням за 7 секунд.

Також пропонуємо вам розкрити секрет фотографії гіацинтової галявини, яка знаходиться у комплексному заповіднику “Кам’яні могили”.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Битва за Авдіївку: екс-командир роти "Айдару" назвав співвідношення сил і втрат
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close