Новини Києва

“Резерв+” не допоможе: адвокатка пояснила, коли потрібно йти в ТЦК

Додаток не нівелює обов’язок прийти в ТЦК і СП, підкреслила експертка.

"Резерв+" не допоможе: адвокатка пояснила, коли потрібно йти в ТЦКАдвокатка розповіла, у якому випадку потрібно прийти до ТЦК / колаж УНІАН, фото УНІАН

Мобілізація в Україні триває, але деяким військовозобов’язаним ну допоможе застосунок “Резерв+” і потрібно буде йти до територіальних центрів комплектування та соцпідтримки.

“Резерв+” не нівелює обов’язок прийти в ТЦК і СП, поділилася інформацією адвокатка Віолетта Монастирська під час спілкування з “РБК-Україна”. Експерт наголосила, що тільки через ТЦК можна, зокрема, отримати направлення на військово-лікарську комісію, право на відстрочку чи на бронювання, а також стати на військовий облік.

Співрозмовниця додала, що через застосунок військовозобов’язані онлайн можуть виправити свої дані. “Виправити дані онлайн також можуть військовозобов’язані, чиї дані не знайдені в системі. Для цього необхідно заповнити заявку, яка надходить до реєстру “Оберіг” для виправлення даних”, – пояснила Монастирська.

Відео дня

У центрі уваги мобілізація – сьогодні це варто знати

В Україні 18 травня почав працювати закон про мобілізацію, згідно з яким до 16 липня всі військовозобов’язані мають обносити свої облікові дані. Оновити відомості про себе можна через “Резерв+”, ТЦК і центри надання адміністративних послуг. Станом на кінець червня свої військово-облікові персональні дані оновили 2 мільйони 370 тисяч громадян української держави. Більшість українців зробили це за допомогою застосунку “Резерв+”.

Заступниця міністра оборони Катерина Чорногоренко говорила, що незабаром у цьому застосунку з’являться нові функції, зокрема, онлайн-рекрутинг та електронне направлення на проходження ВЛК.

Рекомендуем посмотреть:  Атаки та штурми РФ: що відбувається на "найгарячіших" напрямках

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close