Новини Києва

Тест для перевірки IQ: треба за 9 секунд знайти дивне число, заховане серед 979

Не варто намагатися робити дві справи одночасно – і шукати цифру, і слідкувати за часом.

Тест для перевірки IQ: треба за 9 секунд знайти дивне число, заховане серед 979Слід розшукати число, яке можна назвати дивним / колаж з фото ua.depositphotos.com та УНІАН

Загадки з цифрами – це чудовий спосіб перевірити себе не лише на уважність, а й на кмітливість. Люди, які можуть виконати вчасно поставлені завдання, мають високий коефіцієнт інтелекту (IQ).

Є таке свіже завдання – потрібно серед великої кількості цифр 979 знайти число, яке може чимось видатися дивним. У першу чергу потрібно уважно роздивитися цифру 979, звернути увагу на всі особливості накреслення чисел, а потім взятися за “сканування” зображення. 

Варто відразу підготуватися до того, що ваші очі зіткнуться з непростим завданням – цифри можуть ніби “зливатися”. Опануйте себе і, якщо є потреба, можете збільшувати розмір зображення. Не намагайтеся шукати дивне число й паралельно слідкувати за часом – це пряма дорога до програшу. 

Відео дняТест для перевірки IQ: треба за 9 секунд знайти дивне число, заховане серед 979Треба вчасно розшукати число, яке можна назвати дивним / колаж УНІАН

Якщо ви любите загадки з числами, то це завдання не мало бути для вас особливо складник. Ось яка правильна відповідь – дивним назвали число 919.

Тест для перевірки IQ: треба за 9 секунд знайти дивне число, заховане серед 979Дивна цифра знаходилася у шостому рядку знизу зображення / колаж УНІАНОпублікована цікава загадка для дітей та дорослих про тварин

Треба серед літнього пейзажу розшукати за 8 секунд хитрого пса. Пошуки ускладнює зображена на першому плані білка, яка стоїть на підкові. Ця тварина чимось нагадує циркового акробата й добряче відвертає увагу.

Рекомендуем посмотреть:  В Україні запровадять смарт-мобілізацію: що це означає

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close