Економіка

На кордоні з Польщею після розблокування – інтенсивний рух вантажівок

На кордоні з Польщею після розблокування - інтенсивний рух вантажівок

На кордоні з Польщею після розблокування – інтенсивний рух вантажівок

Ексклюзив

30.01.2024 11:20

Укрінформ

Блокування вантажівок на території суміжних країн на кордоні з Україною не відбувається, черги практично відсутні.

Про це повідомив кореспондентові Укрінформу речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

На напрямку кордону з Польщею пункти пропуску «Рава-Руська-Гребенне», «Краківець-Корчова», «Ягодин-Дорогуськ», «Шегині-Медика», які до цього блокувалися, функціонують у штатному режимі. За інформацією польських прикордонників, станом на ранок сьогодні в бік України черги відзначаються навпроти пункту пропуску «Ягодин» – 150 вантажівок та «Краківець» – 40 вантажівок. 

Демченко повідомив, що після розблокування рух вантажного транспорту на кордоні з Польщею став досить інтенсивним, відповідно до пропускних спроможностей пунктів пропуску. На інших ділянках кордону черг немає. Загалом за минулу добу на цих чотирьох напрямках кордон на в’їзд та виїзд перетнуло більше 2800 вантажівок.

Речник також повідомив, що відзначається інтенсивність руху на в’їзд та виїзд на всіх ділянках з суміжними країнами. Черг у бік України з вантажних транспортних засобів станом на ранок не має.

Як повідомляв Укрінформ, 29 січня понад 800 вантажівок перебували у чергах на території Польщі у напрямку пунктів пропуску «Ягодин».

6 листопада 2023 року польські перевізники розпочали блокування руху вантажівок біля трьох найбільших пунктів пропуску на кордоні з Україною: «Корчова – Краківець», «Гребенне – Рава-Руська», «Дорогуськ – Ягодин». Серед основних вимог – повернення практики дозволів для українських перевізників, скасованої угодою з Європейським Союзом до 30 червня 2024 року.

Рекомендуем посмотреть:  Через атаку ворожими безпілотниками пошкоджена підстанція Укренерго

Увечері 16 січня перевізники завершили акцію протесту на кордоні – усі пункти пропуску розблоковані.

Фото: ДПСУ

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close