Економіка

В енергосистемі України – дефіцит, у п’ятницю зросло споживання

В енергосистемі України - дефіцит, у п’ятницю зросло споживання

В енергосистемі України – дефіцит, у п’ятницю зросло споживання

26.04.2024 11:12

Укрінформ

Вранці 26 квітня зафіксоване збільшення споживання електроенергії. НЕК «Укренерго» залучає аварійну допомогу з Європи.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії у Фейсбуці.

Зазначається, що у п'ятницю на 09:30 рівень споживання на 3,8% вищий за відповідний показник попереднього дня, в енергосистемі зберігається дефіцит.

«Диспетчерський центр «Укренерго» продовжує залучати аварійну допомогу з енергосистем європейських країн. Просимо всіх споживачів ощадливо споживати електроенергію. А промисловість – максимально залучати імпорт електроенергії та використовувати, за наявності, альтернативні джерела живлення», – наголосили в Укренерго.

На Харківщині для побутових споживачів діють обмеження споживання, продовжують також цілодобово діяти обмеження споживання для промислових споживачів на Криворіжжі.

Імпорт електроенергії 26 квітня запланований протягом майже всієї доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови загальним обсягом 12 401 МВт-год. Експорт не планується.

Як повідомлялося, через масовані атаки росіян з 22 березня були знищені Бурштинська, Ладижинська, Трипільська, Зміївська теплоелектростанції. Масштабних руйнувань зазнала ДніпроГЕС.

Починаючи із 15 квітня НЕК «Укренерго» щодня залучає аварійну допомогу для покриття дефіциту потужності в енергосистемі.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Як українському бізнесу стати конкурентним на ринку ЄС
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close