Економіка

Поляки пропускають по п’ять вантажівок на годину через ПП «Дорогуськ» і «Зосін»

Поляки пропускають по п’ять вантажівок на годину через ПП «Дорогуськ» і «Зосін»

Поляки пропускають по п’ять вантажівок на годину через ПП «Дорогуськ» і «Зосін»

13.03.2024 17:59

Укрінформ

Польські протестувальники з 14-ї години середи почали пропускати через пункти пропуску “Дорогуськ-Ягодин” і "Зосін-Устилуг" по п’ять вантажівок на годину в бік кордону з Україною.

Про це заявив керівник групи протестувальників у Дорогуську Войцєх Лось, передає Укрінформ із посиланням на радіо Люблін.

“Спочатку ми говорили про розблокування кордону, але не всі на це погодилися, тому змінюємо форму протесту. Відтепер ми пропускатимемо п'ять автомобілів на годину”,- заявив Лось.

Він додав, що таким є рішення польських протестувальників, щоб польський уряд побачив, що вони поважають українських водіїв. Натомість Україні цим кроком вони хотіли показати, що з боку протестувальників є добра воля для досягнення згоди. Відтак вони чекають на зустрічний крок з української сторони.

Як зазначається, на такий же крок пішли польські протестувальники на ПП "Зосін".

Акції протесту фермерів на території Польщі біля кордону з Україною на дорогах, які ведуть до пунктів пропуску, тривають з 9 лютого 2024 року. Головними вимогами протестувальників є заборона імпорту української агропродукції і відмова Польщі від Європейського зеленого курсу.

Фото: radio.lublin.pl

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Держпідприємства лісової галузі у I кварталі отримали ₴5,45 мільярда чистого доходу
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close