Економіка

Президент подякував енергетикам, які відновлюють галузь після російських ударів

Президент подякував енергетикам, які відновлюють галузь після російських ударів

Президент подякував енергетикам, які відновлюють галузь після російських ударів

30.03.2024 22:38

Укрінформ

Президент України подякував працівникам енергетичної галузі, які безперервно працюють вже тиждень, щоб відновити енергопостачання в різних регіонах після російських терористичних ударів.

Слова вдячності Володимир Зеленський висловив у вечірньому відеозверненні, передає Укрінформ.

«Увесь тиждень майже безперервно працюють наші енергетики, ремонтні бригади, будівельники. Всі ті, хто залучений до ліквідації наслідків російських ударів та до захисту об’єктів енергетики. В різних регіонах. Це багато людей, які буквально витягують нормальне життя нашої держави», – зазначив він.

Зеленський подякував тим українцям, які відновлюють генерацію та постачання електрики, «хто справді все робить, щоб Україна жила нормально – з електрикою, з можливістю працювати».

Глава держави висловив вдячність Євгенію Космину з Вінницької області, Роману Бахолдіну та Анатолію Бондаренку з Дніпропетровщини, Віталію Сороці та Олександру Нечитайлу з Донеччини, Олександру Бабенку, Юрію Бохану, Віталію Іванченку з Запорізької області, Олександру Закревському та Євгену Чернишову з Кіровоградської області, Андрію Процюку зі Львівщини.

Зеленський відзначив працівників енергетичної галузі з Полтавщини – Богдана Берестеня та Сергія Кузьміна, а також Анатолія Мураховського та Романа Потурнака з Одеської області.

Окрім того було відзначено Руслана Жиліна, Андрія Рябченка, Федора Дорогова з Херсонщини, Євгенія Дьякова, Михайла Парфенюка, Віталія Лубяницького з Харківщини, Романа Гнатюка, Івана Швеця, Сергія Микитюка з Хмельницької області, Василя Будного, Олега Даниліва та Богдана Войцехівського з Франківщини, а також Юрія Власенка, Владислава Головньова з Черкаської області.

Рекомендуем посмотреть:  В енергосистемі України дефіциту немає: у резерві - три блоки і два корпуси ТЕС

«Дякую вам, хлопці! Маємо завжди пам’ятати, що сила України – це сила народу нашого, конкретних людей, які роблять – кожен і кожна – максимум, щоб Україна могла робити максимум. Щоб ми всі вистояли, щоб ми всі могли досягати спільних результатів і захистити нашу державу й наше життя. Кожен зараз повинен робити своє – на сто відсотків, щоб Україна загалом здобувала те, що потрібно», – резюмував глава держави.

Як повідомлялося, у ніч проти 29 березня російські війська завдали масованого удару по об'єктах енергетики України. Зокрема постраждали три ТЕС Групи ДТЕК.

Попередній масований удар відбувся 22 березня – постраждали теплоелектростанції, ДніпроГЕС та високовольтні підстанції.

Фото ОП

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close