Економіка

У Німеччині тривають протести фермерів

У Німеччині тривають протести фермерів

У Німеччині тривають протести фермерів

Фото

20.01.2024 21:28

Укрінформ

Німецькі фермери, попри офіційне завершення тижневого протесту ще 15 січня, продовжують свої «тракторні марші» та блокують автотраси по всій країні.

Про це повідомляє кореспондентка Укрінформу.

У Німеччині тривають протести фермерів
Фото: Jörg Carstensen/dpa

Зокрема, акції проходили в суботу, а також протягом тижня, що минає, в центральному кварталі. Їх було добре чутно в Бундестазі, де депутати, зокрема, обговорювали проєкт бюджету й питання субсидій тощо. Трактори продовжують паркуватися на вулиці «17 Червня», що проходить від Бранденбурзьких воріт, отже ця центральна магістраль закрита для проїзду звичайного автотранспорту до 26 січня.

Трактори та сільськогосподарські машини також блокують під’їзди до місця проведення великої щорічної сільськогосподарської виставки «Зелений тиждень», у рамках якої проходить форум профільних міністрів із багатьох країн, яку відвідують різні німецькі політики, а в понеділок планує прибути канцлер Олаф Шольц.

Окрім того, фермери влаштовують протести перед штаб-квартирою Соціал-демократичної партії, яка є наразі правлячою. За даними поліції, перед будинком зібралися кількасот людей та кілька десятків тракторів. Акція під гаслом «Добра їжа потребує майбутнього!» супроводжувалась гудками клаксонів, барабанами та свистками.

Також трактори вже протягом 2 тижнів блокують чимало виїздів на федеральні автобани, що створює серйозні логістичні проблеми не лише для приватних машин, але й для вантажівок.

За протестами, які проходили з 7 до 15 січня, та нинішніми стоять різні ініціативні групи – «Асоціація фермерів» і альянс низьки екологічних організацій, відповідно. Якщо перші скептично ставляться до природоохоронних планів уряду, інші, навпаки, вважають їх недостатніми.

Рекомендуем посмотреть:  ПФУ завершив фінансування пенсій у травні

Як повідомляв Укрінформ, німецькі фермери розпочали 8 січня загальнонаціональну акцію протесту.

Фото: @NABU_de

Источник

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close