Новини Києва

Полковник у запасі пояснив, чому ЗСУ зараз потрібно бути в обороні

Найважча ситуація зараз на східному напрямку фронту.

Полковник у запасі пояснив, чому ЗСУ зараз потрібно бути в обороніВ Україні триває війна / фото 117 ОМБр

Українським військовослужбовцям потрібно дотримуватися режиму активної оборони і не планувати великих стратегічних наступальних дій на східному напрямку, де зараз найважча ситуація, зазначив військовий експерт, льотчик-інструктор і полковник ЗСУ в запасі Роман Світан, передає 24 канал.

“Поки російський наступальний ресурс не вичерпається, Україні не варто планувати ніяких наступальних дій, тому що це призведе до великих втрат”. – сказав він.

За словами експерта, сенс активної оборони полягає в контратаках: ЗСУ зупиняють атаку росіян і женуть їх у протилежний бік, повертаючи втрачені позиції. Як зазначив Світан, це те, що сьогодні відбувається на Куп’янському напрямку.

Відео дня

“Там буде сильний тиск майже до весни, поки земля, дерева не стануть зеленими. До цього часу росіяни будуть тиснути за допомогою всіх сил і засобів, які у них залишилися ще з минулого року. Тому це однозначно важкий напрямок, але ситуація контрольована”, – додав він.

Втрати Росії на війні – актуальне

Як повідомляв УНІАН, авіація ВСУ за 20 січня завдала ударів по шести районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки.

А підрозділи ракетних військ уразили три райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки.

Источник

Рекомендуем посмотреть:  Загрозливий сценарій: аналітики розповіли, чи можна перетворити російську трьохтонну бомбу на КАБ
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close