Новини Києва

Британська розвідка оцінила втрати РФ за два роки війни проти України

Аналітики підкреслили, що мобілізація живої сили, виробництво та ремонт військової техніки дозволили Росії компенсувати втрати.

Британська розвідка оцінила втрати РФ за два роки війни проти УкраїниБританська розвідка проаналізувала російські втрати / фото wikimedia.org

Британська розвідка проаналізувала втрати російських окупантів за два роки повномасштабної війни проти України.

Як йдеться в огляді Міністерства оборони Великобританії, за два роки війни  російські втрати дорівнюють, а в багатьох випадках і перевищують  чисельність живої сили, яка була в перші дні нападу на Україну.

За даними аналітиків, підтверджені втрати РФ включають понад 2700 танків та 5 тис. БМП і БТР, вбито та поранено близько 350 тис. військовослужбовців РФ.

Відео дня

В британській розвідці для порівняння вказали, що до повномасштабного вторгнення в Україну росіяни розгорнули приблизно 130 батальйонних тактичних груп, до складу яких входило близько 1300 танків, понад 5 тис. бойових машин піхоти і бронетранспортерів та щонайменше 100 тис. осіб особового складу.

При цьому аналітики підкреслили, що мобілізація живої сили, виробництво та ремонт військової техніки дозволили Росії компенсувати втрати.

“Військо окупантів в Україні в даний час більше за чисельністю, ніж на початку війни. Вони здатні продовжувати атаки вздовж лінії фронту та застосовувати стратегію виснаження українських сил”, – констатували в розвідці.

Втрати РФ в Україні

ЗСУ знищили у боях суттєву кількість росіян: на ранок 24 лютого Генштаб показав нову “психологічну межу” втрат Росії. Офіційно українська армія ліквідувала 409 010 окупантів: за добу захисники знищили  плюс 770 осіб.

Рекомендуем посмотреть:  В Україні запровадять смарт-мобілізацію: що це означає

А вчора увечері  Головне управління розвідки оголосило, що було знищено черговий літак РФ А-50 над Азовським морем.

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close