Новини Києва

Чи можливий новий наступ РФ на Київ: експерт оцінив загрозу

Оглядач допустив, що росіяни можуть піти ва-банк і спробувати вторгнутися з півночі.Росія не відмовилася від ідеї захоплення Києва, вважає експерт.

Росія виношувала, виношує і буде виношувати плани із захоплення Києва. Ця загроза буде зберігатися ще дуже довгий час. Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко оцінив ризик нового нападу на столицю, передає “Обозреватель”.

“У нинішніх реаліях формування повноцінного ударного угруповання для проведення такої операції для Росії просто непідйомне завдання, не кажучи вже про щоденне її постачання і забезпечення всією необхідною номенклатурою”, – зазначив він.

Експерт допускає, що росіяни можуть піти ва-банк і спробувати вторгнутися з півночі, використовуючи недоукомплектовані підрозділи з ненавчених мобілізованих.

“Але це буде ще гірший для них результат, ніж у 2022-му, і з куди більшими втратами. Причому втратами не тільки людськими і технічними, а й територіальними по інших плацдармах. Тому в реаліях сьогоднішнього дня прорив і захоплення Києва російськими окупаційними військами неможливі”, – вважає Коваленко.

Новий наступ на Харків – чи є загроза

Як заявляв начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо на початку січня, для нового наступу на Харків російським загарбницьким військам треба здійснити велику кількість підготовчих заходів. Поки військові не фіксують такої підготовки.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Російська ядерна зброя в космосі: експерти описали найгірший сценарій
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close