Новини Києва

Експерт назвав головну перевагу Росії на фронті: як ворога її позбавити

Втратити цю перевагу ворог може, коли Україна отримає літаки F-16 з далекобійними ракетами, каже Кузан.

Експерт назвав головну перевагу Росії на фронті: як ворога її позбавитиСергій Кузан назвав головну перевагу російських окупантів на фронті / фото ua.depositphotos.com

Літаки Су-34 та керовані авіабомби є головною перевагою Росії на фронті, і ворог буде атакувати ними, поки матиме таку можливість. Таку думку висловив військовий експерт, голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан. 

“Вони, звичайно ж, будуть намагатися дезорієнтувати нас, будуть намагатися напасти якось непомітно. Вони чудово розуміють, що в них є небагато часу і що ось ці Су-34, ці керовані авіабомби – це їхня головна перевага над нашими Силами оборони по всій лінії фронту. Тому вони будуть використовувати цю перевагу стільки, скільки це їм дозволятимуть обставини”, – пояснив він в ефірі Radio NV. 

Втратити цю перевагу ворог може, коли Україна отримає літаки F-16 з далекобійними ракетами. Крім того, для цього потрібні додаткові пускові ЗРК Patriot і ракет до них, щоб наситити ними лінію фронту. 

Відео дня

“Те, про що сказав президент. Якби ми мали ще додаткових хоча б 10 пускових, ми просто б нівелювали російську перевагу в авіації. Росіяни просто не змогли б застосовувати вже свої Су-34”, – додав експерт. 

Кузан також прокоментував вплив знищення літака ДРЛВ А-50.

“Кілька вильотів Су-34 було одразу скасовано. Кількість авіавилітів із 150 одразу впала до 60 з хвостиком, тобто більше ніж вдвічі по всій лінії фронту. Однозначно, що цей літак дальнього радіолокаційного спостереження відігравав ключову роль в якраз стеженні за всією лінією фронту. Відповідно, ці бомбардувальники Су-34, і винищувачі Су-35 послуговувалися інформацією від цих літаків-розвідників. (…) Відмінусування кожного такого літака – це позбавлення очей російської авіації”, – констатував Сергій Кузан.

Рекомендуем посмотреть:  Партизани в Криму знайшли "Град" окупантів для відбиття атак морських дронів (фото)

Збиття російських літаків

Від початку року знищено вже два рідкісних літаки дальнього радіолокаційного виявлення А-50. Перший було збито над Азовським морем у січні. Другий – нещодавно також був знищений над Азовським морем і впав на території РФ. Екіпаж, як і літак, було ліквідовано. 

Крім того, Росія зазнає втрати і в бойових літаках. За останній час було знищено понад 10 російських винищувачів-бомбардувальників Су-34. Один з них українські військові “приземлили” 2 березня. 

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close