Новини Києва

Персональна реанімація Кадирова в Чечні: у мережі дізналися, що закупили

Для реанімації закуплено набір для одного пацієнта, який страждає на важке захворювання, зазначив експерт.

Персональна реанімація Кадирова в Чечні: у мережі дізналися, що закупилиЖурналісти дізналися, яке обладнання закупили для персональної реанімації Рамзана Кадирова / колаж з фото УНІАН та REUTERS

У Чечні для персональної реанімації ватажка цієї російської республіки Рамзана Кадирова закупили, зокрема, пристрій для серцево-легеневої реанімації, апарат вентиляції легенів, систему моніторування та дефібриляції.

Таку інформацію дізнався Telegram-канал ВЧК-ОГПУ. За його відомостями, про набір закупленої техніки висловився лікар-реаніматолог. “Набір для одного пацієнта, який страждає на важке захворювання, для надання йому термінової допомоги на місці, моніторингу життєво важливих функцій, а також для можливості його перевезення на літаку чи автомобілем заінкубованим”, – поділився експерт.

У мережі повідомляли, що після того, як госпіталізація Кадирова в Центральну клінічну лікарню Москви привернула багато уваги, закупили обладнання, яке необхідне для створення в Чечні реанімації світового рівня, щоб у разі потреби ватажка Чечні можна було відправити туди.

Відео дня

У центрі уваги Рамзан Кадиров – новини, які варто знати

Після того, як ватажок Чечні на початку 2023 року пропустив послання російського диктатора Володимира Путіна, почали ширитися чутки, що він нібито серйозно хворий. Деякі ЗМІ навіть писали, що Кадиров помер. Наприкінці вересня минулого року з’явилася інформація, що він потрапив до московської ЦКЛ.

Політичний оглядач Іван Яковина писав, що Кадиров міг отримати нирку від донора-родича. Пізніше начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов поділився, що у Кадирова є проблеми з нирками, ватажок Чечні міг померти, проте вижив.

Рекомендуем посмотреть:  Чи будуть в електронному кабінеті е-повістки: остаточна відповідь Міноборони

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close