Новини Києва

В Німеччині різко впала підтримка ультраправих: соціологи пояснили, до чого тут Росія

“Альтернатива для Німеччини” залишається другою за популярністю політсилою у ФРН.

В Німеччині різко впала підтримка ультраправих: соціологи пояснили, до чого тут РосіяУльтраправі суттєво втратили популярність у Німеччині / скріншот

В Німеччині підтримка ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини” (“АдН”). Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічним інститутом INSA для Bild am Sonntag.

На думку експертів, популярність “АдН” впала на тлі інформації про ймовірні зв’язки депутатів політсили з проросійською мережею впливу, викритою минулого тижня в Європі.

За даними дослідження, “АдН” нині підтримують 19% німецьких виборців, що на один процентний пункт менше, ніж минулого тижня. При цьому підтримка партії знизилася зі свого максимуму (23%) на чотири відсоткові пункти. Водночас праворадикали залишаються другою за підтримкою політичною силою в Німеччині.

Відео дня

Видання стверджує, що таким чином Макрон намагається привернути увагу до позиції ультраправих щодо Росії.

Також УНІАН повідомляв, що ультраправі Угорщини і Румунії чекають на пакт Трампа-Путіна для поділу України. За словами військового і політичного аналітика, ветерана АТО Євгена Дикого, ця домовленість передбачатиме “фактично розбір України” і повернення до кордонів, які були до Другої світової війни.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Чехія знайшла ще 200 тисяч боєприпасів для ЗСУ, – Фіала
  • У Польщі досі не почали будувати оборонні споруди на кордоні з РФ та Білоруссю
  • Поворотний момент: Швейцарія вперше відкрила кримінальну справу на порушників санкцій

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Роберто Каваллі помер: деталі кінця ікони італійської моди
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close