Сьогодні у Києві

Дитячій школі мистецтв на Київщині присвоїли ім’я фотодокументаліста Макса Левіна

Бородянська дитяча школа мистецтв називатиметься на честь українського документаліста та фотографа Макса Левіна.

Про це повідомила очільниця Бородянки Ірина Захарченко.

Рішення про зміну назви ухвалила Бородянська селищна рада. 

Відтепер це — Бородянська дитяча школа мистецтв імені Макса Левіна. Статут школи в новій редакції вже включає оновлені положення та відображає її нову назву.

“Завдяки відео та фотографіям Макса Левіна про звірства, які вчинили російські окупанти у Бородянці дізнався весь світ. Всі побачили ті жахливі руйнування, які залишили у нашому селищі вороги. Тому коли до нас звернулася мати дружини загиблого фотографа із проханням увіковічнити ім’я Макса Левіна, ми погодилися і вирішили назвати на його честь нашу школу мистецтв. Ми обов’язково відкриємо у школі клас художньої фотографії, щоб діти змогли опановувати це мистецтво”, — зазначила Ірина Захарченко.Дитячій школі мистецтв на Київщині присвоїли ім’я фотодокументаліста Макса ЛевінаДитячій школі мистецтв на Київщині присвоїли ім’я фотодокументаліста Макса ЛевінаУкраїнський фотограф і документаліст Максим Левін загинув 13 березня 2022 року біля села Гута-Межигірська.

До Бородянки він приїжджав, щоб евакуювати родичів. 

Згодом повернувся і зробив фото та відео палаючих після авіаударів багатоповерхівок на вулиці Центральній — ці матеріали облетіли весь світ і були опубліковані у провідних світових виданнях.

“Наш Київ” також писав, що Максима Левіна посмертно нагородили орденом “За мужність”.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Відбудова Київщини: в Мощуні відкрили новий "Пункт здоров'я"
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close