Сьогодні у Києві

В Україні випустили книгу кулінарних рецептів за мотивами “Відьмака”

Ілюстровану книгу рецептів “Відьмак. Офіційна кулінарна книга” випустило українське видавництво “Мальопус” (MAL’OPUS).

Книга містить вісімдесят рецептів за мотивами серії відеоігор “Відьмак”.В Україні випустили книгу кулінарних рецептів за мотивами “Відьмака”Читачі можуть знайти рецепти знакових страв та напоїв із фентезійного всесвіту. 

Натхненням для рецептів послугували місцини, легенди та персонажі гри. В Україні випустили книгу кулінарних рецептів за мотивами “Відьмака”Також книга містить велику передмову від Анджея Сапковського, письменника й творця “Відьмака”.В Україні випустили книгу кулінарних рецептів за мотивами “Відьмака”“У цій ілюстрованій кулінарній книзі Аніта Сарна та Кароліна Крупецька, авторки кулінарних блогів Nerds’ Kitchen та Witcher Kitchen, діляться своїми ретельно укладеними приписами. Вони дають змогу шанувальникам скуштувати неповторні страви, що на них може натрапити відьмак, мандруючи селами в пошуках чудовиськ та монет” — йдеться на сайті видавництва. 

Ціна книги — 800 гривень, її можна купити за посиланням.

“Наш Київ” також писав, що письменник Джордж Мартін планує створити анімаційні шоу у всесвіті “Гри престолів”

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Жорстоке поводження з тваринами: правоохоронці відкрили кримінальне провадження проти одного з притулків Київської області
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close