Сьогодні у Києві

Відбудова Київщини: в Мощуні відкрили новий “Пункт здоров’я”

У Київській області в селі Мощун відкрили новий “Пункт здоров’я” з сучасним обладнанням та сонячними панелями. 

Про це повідомив голова Київської ОДА Руслан Кравченко.

Відбудова Київщини: в Мощуні відкрили новий "Пункт здоров'я" Під час окупації війська рф зруйнували єдиний медпункт в селі. Наразі будівлю повністю відновили, встановили мобільну сонячну станцію, побудували котельню й облаштували територію.

Відбудова Київщини: в Мощуні відкрили новий "Пункт здоров'я" В новому медзакладі є все необхідне обладнання для обстеження та лікування. Зокрема, там встановили ліцензійний телемедичний комплекс та апарат для УЗД-діагностики.

Відбудова Київщини: в Мощуні відкрили новий "Пункт здоров'я" Щодня в новому медичному пункті працюватимуть фельдшер та медсестра, а щотижня — сімейний лікар. За потреби жителя Мощуна можуть викликати медиків додому.

Відбудова Київщини: в Мощуні відкрили новий "Пункт здоров'я" “Пункт здоров’я” допомогли побудувати міжнародні партнери — фонд “Партнерство за сильну Україну” за підтримки урядів Великої Британії, США, Канади, Швеції, Швейцарії та Фінляндії.

Відбудова Київщини: в Мощуні відкрили новий "Пункт здоров'я" Загалом за роки повномасштабного вторгнення в селі Мощун було пошкоджено понад 70% житлового фонду та 135 закладів охорони здоровʼя. Вже відновили 109 об’єктів.

Раніше ми писали, що скільки українських родин придбали нове житло за програмою компенсацій “єВідновлення”. 

Відновлення регіону: з Києва до Бучі планують запустити трамвай
Источник

Рекомендуем посмотреть:  Якими стали вулиці Києва у січні після "очистки" від незаконної реклами: фото
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close