Сьогодні у Києві

Відновлення Київщини: у Бучанському районі перевірили хід відбудови будинків

Київщина продовжує відновлювати об’єкти, пошкоджені під час повномасштабної війни.Відновлення Київщини: у Бучанському районі перевірили хід відбудови будинківНаразі триває капремонт трьох багатоквартирних будинків в Милі та одного в Бузовій — відбудову житла проводять коштом UNITED24.

Також за гроші Фонду ліквідації наслідків збройної агресії у Бузовій відбудовують школу.Відновлення Київщини: у Бучанському районі перевірили хід відбудови будинківПро це розповіли у Київській обласній військовій адміністрації.

В області перевірили хід відбудови об’єктів:

  • Комісія обстежила будинок на вулиці Комарова, 40Б/1 у Милі. Тривають роботи з утеплення та оздоблення фасаду. Будівельники працюють над відновленням квартир, місць загального користування. 
  • На вулиці Спортивна вже виконали демонтаж пошкоджених конструкцій, підсилили опорні стіни та перекриття, встановили вікна та двері. Будівельники завершують влаштування покрівлі, утеплення та опорядження фасаду. Фахівці працюють над ремонтом квартир.
  • У Бузовій капітальний ремонт багатоквартирного будинку на вулиці Центральній, 17Д на фінальному етапі. Тут вже завершили ремонт покрівлі та фасадні роботи, встановили вікна. Наразі тривають внутрішні роботи.

Відновлення Київщини: у Бучанському районі перевірили хід відбудови будинківВідновлення Київщини: у Бучанському районі перевірили хід відбудови будинків“Наш Київ” вже писав, скільки навчальних закладів відновили на Київщині.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Якими стали вулиці Києва у січні після "очистки" від незаконної реклами: фото
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close