Економіка

Польські фермери заблокували рух вантажівок у пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ»

Польські фермери заблокували рух вантажівок у пункті пропуску «Ягодин - Дорогуськ»

Польські фермери заблокували рух вантажівок у пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ»

18.02.2024 19:07

Укрінформ

У пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» польські фермери повністю заблокували рух вантажівок у двох напрямках, не пропускають навіть швидкопсувні, небезпечні та гуманітарні вантажі.

Як передає Укрінформ, про це Державна митна служба України повідомляє у Фейсбуці.

«На автомобільному напрямку сполучення з 9:00 за київським часом рух вантажівок в обидві сторони повністю заблоковано польськими фермерами, які проводять на підʼїзних шляхах перед Дорогуськом масштабну акцію протесту. Всупереч обіцянкам мітингувальників пропускати швидкопсувні, небезпечні чи гуманітарні вантажі, відтоді кордон не перетнув жоден ваговоз», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що пропуск рейсових автобусів здійснюється у звичному порядку і без черг.

У Держмитслужбі зауважили, що анонсована напередодні участь фермерів інших європейських країн у польській акції протесту наразі жодним каналом комунікацій, у тому числі даними з відкритих публічних джерел, не підтверджується.

«Відповідно до поширених у мережі відео, з полудня 18 лютого польські протестувальники намагалися перешкоджати руху потягів на залізничних коліях у Дорогуську, що може бути фальстартом акції, анонсованої раніше на 20 лютого», – додали у відомстві.

У Держмитслужбі просять врахувати зазначену інформацію під час планування маршрутів доставлення вантажів.

Як повідомляв Укрінформ, напередодні митники попереджали, що неділю, 18 лютого, в пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» рух вантажівок буде заблокований у двох напрямках – до протесту польських фермерів приєднаються фермери з Німеччини, Бельгії, Нідерландів та Франції.

Рекомендуем посмотреть:  Переговори Туска з фермерами завершилися без домовленостей

Фото: Держприкордонслужба

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close