Економіка

США ввели санкції проти компаній на крипторинку, які допомагали РФ обходити обмеження

США ввели санкції проти компаній на крипторинку, які допомагали РФ обходити обмеження

США ввели санкції проти компаній на крипторинку, які допомагали РФ обходити обмеження

25.03.2024 18:34

Укрінформ

Американський Мінфін оголосив у понеділок про запровадження санкцій проти півтора десятка організацій та осіб у Росії та інших країнах, які допомагали Кремлю проводити незаконні фінансові операції на крипторинках та обходити раніше введені обмеження.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Офісу контролю за іноземними активами Міністерства фінансів (OFAC), передає Укрінформ.

«Сьогодні OFAC запровадив санкції проти 13 організацій і двох фізичних осіб через їхню активність у секторах фінансових послуг і технологій російської економіки, зокрема осіб, які розробляють або пропонують послуги у віртуальних активах та дозволяють ухилятися від санкцій США»,- зауважили в американському відомстві.

Так, обмеження запровадили проти російських компаній, відомих під назвами B-Crypto, Masterchain, Laitkhaus, Atomaiz тощо. Крім того, до списку внесені компанії в інших країнах, зокрема, Tokentrust Holdings Ltd. (Кіпр), Bitfingroup OÜ (Естонія), Crypto Explorer (ОАЕ).

При цьому щонайменше п’ять організацій контролюються особами, проти яких уже були введені санкції США раніше, зауважили в Мінфіні.

Підкреслюється, що більшість фізичних та юридичних осіб, які потрапили до списку обмежень у понеділок, «сприяли транзакціям або пропонували інші послуги», які допомагали обходити санкції.

Як повідомляв Укрінформ, у ракетах, які Росія випустила по Україні, зокрема й під час останніх масованих атак, були виявлені сотні компонентів із десятка країн, які РФ отримує попри запроваджені санкції країн Заходу.

Рекомендуем посмотреть:  Україна хоче збільшити власні доходи на 0,5% ВВП: за рахунок чого

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close