Новини Києва

Росіяни рвуться до “життєво важливої” траси: у ЗСУ розкрили задум окупантів

Силам оборони вдається знищувати загарбників, зазначив речник ОСУВ “Хортиця”.

Росіяни рвуться до "життєво важливої" траси: у ЗСУ розкрили задум окупантівРосія кинула багато сил на захоплення села Очеретине, розповів Волошин / фото 93 ОМБр Холодний Яр

Російські війська із захопленого Очеретиного рвуться до “життєво важливої” магістралі Покровськ-Костянтинівка. Як розповів представник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин, окупанти намагаються розвинути наступ на захід від Авдіївки та Мар’їнки, передає LIGA.net.

“Росія кинула багато сил на захоплення села Очеретине, і окупанти з Очеретиного рвуться до магістралі Покровськ-Костянтинівка. Користуючись цим, проводять штурмові дії з метою захоплення Покровська і життєво важливої траси на Костянтинівку”, – заявив спікер.

За його словами, росіяни не припиняють наступати і масовано обстрілюють позиції українських захисників, щоб вийти до великих населених пунктів Курахове та Покровськ.

Відео дня

При цьому Волошин додав, що Силам оборони вдається знищувати окупантів – українські захисники “роблять усе, щоб унеможливити просування ворога”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські окупанти продовжують штурмувати позиції Сил оборони вздовж усієї лінії відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця”.

Волошин заявляв, що, ймовірно, основні зусилля російських військ зосереджуватимуться на спробі прорвати оборону ЗСУ і розвинути наступ у напрямку Покровська, Мирнограда та міста Селидове.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Полковник у запасі пояснив, чому ЗСУ зараз потрібно бути в обороні
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close