Новини Києва

Війський розповів про “найкращий спосіб” мобілізуватися

Для людей, які ніколи не мали справи з армією, це найкращий варіант, каже боєць.

Війський розповів про "найкращий спосіб" мобілізуватисяЮрій Атанов пояснив, як мобілізуватися без проблем / колаж УНІАН, фото t.me/V_Zelenskiy_official, кадр з відео

Щоб мобілізація пройшла з мінімальними проблемами, варто самостійно обрати найбільш прийнятну спеціалізацію та за потреби пройти необхідні курси підготовки. Також можна обрати бажаний підрозділ. Про це в інтерв’ю 24 Каналу розповів лейтенант 40-ї бригади тактичної авіації “Привиди Києва” Юрій Атанов.

Перш за все військовий спростував міф, який розповсюджує ворожа пропаганда – що після мобілізації людина одразу опиняється на фронті. Атанов наголосив, що завжди відбувається навчання людини в залежності від військово-облікової спеціальності. Декого навіть відправляють за кордон на тривалий проміжок часу.

“Звісно, є побоювання щодо того, що чекатиме на людину у війську після мобілізації. Це абсолютно нормально. Є варіант, як уникнути цих проблем. Це можна назвати найкращим способом мобілізуватися. Насамперед варто обрати собі спеціальність, яка імпонує, і пройти курси по цій темі. Паралельно потрібно сконтактувати з підрозділом, який найбільше сподобався. (…) Тебе туди мобілізують. І спокійно працюєш собі за покликом та бажанням”, – розповідає військовий.

Відео дняМобілізація в Україні: останні новини

Як писав УНІАН, станом на 2 червня вже 1,5 мільйона військовозобов’язаних українців оновили свої облікові дані, як вимагає новий закон про мобілізацію. Люди приходять і до ТЦК, і до ЦНАПів, але безумовним лідером за кількістю оновлень є мобільний застосунок “Резерв+”.

Рекомендуем посмотреть:  Громадян Казахстану закликати залишити два регіони України

Разом з тим до оборонного комітету Верховної ради України хочуть викликати представників ЗСУ, аби обговорити доцільність продовження строків оновлення військово-облікових даних громадянами. Законопроект про продовження строків після 18 липня вже зареєстровано у парламенті. Комітет нацбезпеки та оборони на закритому засіданні планує заслухати інформацію щодо перебігу оновлення даних у ТЦК українцями. 

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close