Сьогодні у Києві

На Київщині відновлюють будинок, який пошкодила російська ракета: подробиці

У Вишгороді проводять капітальний ремонт п’ятиповерхівки на вул. Грушевського, 1 — у листопаді 2022 року біля одного з під’їздів будинку вибухнула російська ракета. 

Про це повідомляє Служба відновлення і розвитку інфраструктури у Київській області.На Київщині відновлюють будинок, який пошкодила російська ракета: подробиціВ результаті під’їзд було повністю зруйновано, а вибухова хвиля пошкодила перегородки та плити перекриття у трьох під’їздах. Покрівля будинку повністю вигоріла та обвалилась.

 Що вже зробили:

  • Виконали всі демонтажні роботи, встановили вікна. Влаштували нову покрівлю з вогнебіозахистом дерев’яних конструкцій, вирівнюючу стяжку по перекриттю 5 поверху, на горищі та утеплили перекриття з армованою стяжкою. 
  • Підсилили плити перекриття армуванням та бетонуванням, завершили кладку перегородок із газоблоку та утеплили цоколь. 

На Київщині відновлюють будинок, який пошкодила російська ракета: подробиціНаразі будівельники оздоблюють внутрішні стіни, утеплюють вентиляційні канали на покрівлі та фасад будинку мінеральною ватою. На Київщині відновлюють будинок, який пошкодила російська ракета: подробиціКрім того, в усіх чотирьох під’їздах будинку монтують внутрішні інженерні мережі.

“Наш Київ” вже писав, що 7 червня на Київщині обмеження електропостачання прогнозується впродовж всієї доби.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Голова МЗС Німеччини Анналена Бербок приїхала до Києва: деталі
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close