Сьогодні у Києві

Національна спілка письменників України засудила підтримку музеями ЛГБТКІ+

Національна спілка письменників України засудила музей Ханенків у Києві та Одеський національний художній музей за використання у соцмережах райдужного логотипа на підтримку прайд місяця.

Гомофобні висловлювання щодо ЛГБТКІ+ спільноти вони опублікували на сторінці у Facebook.

Національна спілка письменників України засудила підтримку музеями ЛГБТКІ+Представники спілки письменників розцінили підтримку Pride Month як “солідарність з антисімейними і антинаціоналістичними ідеями лгбт-угрупування”.

“Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків та Одеський національний художній музей розфарбували свої логотипи у соцмережах у кольори прапору лгбт. У такий спосіб, вони фактично декларують свою солідарність з антисімейними і антинаціоналістичними ідеями лгбт-угрупування”, — йдеться у дописі Нацспілки письменників.

Національна спілка письменників України засудила підтримку музеями ЛГБТКІ+Обурені українці відреагували на допис у коментарях. Зокрема, підписники відчули “нотки “руського міра” та засумнівалися “ви точно спілка письменників? точно національна?”. 

Національна спілка письменників України засудила підтримку музеями ЛГБТКІ+Національна спілка письменників України засудила підтримку музеями ЛГБТКІ+Членкиня спілки письменників, Наталія Васильєва, написала: “Висловлювати такі тези — це просто катастрофа, адже ви говорите не тільки за себе, а і за нас, молодих членів НСПУ, які такої думки не розділяє”.

Національна спілка письменників України засудила підтримку музеями ЛГБТКІ+Нагадаємо, в червні у світі триває місяць прайду, тому медіа, організації, бізнес та інші спільноти змінюють лого на кольоровий прапор на знак підтримки ЛГБТКІ+.

Раніше ми писали, що влада Києва не дозволила провести Марш рівності у метро.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Де у Києві подивитися матчі Євро-2024 з футболу на великому екрані
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close