Сьогодні у Києві

У Білій Церкві перебудували пам’ятку національного значення: фото

У Білій Церкві перебудували пам’ятку національного значення, пов’язану із Тарасом Шевченком.

Про це повідомляє громадська організація ”Україна Інкогніта”.У Білій Церкві перебудували пам’ятку національного значення: фотоВласник зробив ремонт і перебудував будинок станційного доглядача, що входить до комплексу споруд Старої пошти. 

Зокрема, внаслідок робіт знищили автентичний дерев’яний ґанок, замість якого звели цегляну прибудову, а також замінили вікна на пластикові.У Білій Церкві перебудували пам’ятку національного значення: фотоАнсамбль споруд Старої пошти у Білій Церкві має статус пам’ятки національного ще від 1979 року.

Комплекс звели у 1825-1833 роках, індивідуальний проект розробив невідомий архітектор.У Білій Церкві перебудували пам’ятку національного значення: фотоСпоруда займає площу близько 1,5 га і складається з двох частин. Перша частина — будівлі поштової станції, готелю і заїзду (ямщицька). В другій — службові споруди (каретовня, кузня і стайня).У Білій Церкві перебудували пам’ятку національного значення: фотоУ Білій Церкві перебудували пам’ятку національного значення: фотоУ 1846 році в готелі поштової станції перебував Тарас Шевченко під час роботи у складі історико-археографічної комісії. 

У повісті “Прогулянка з задоволенням і не без моралі” він описує свій приїзд до Білої Церкви, де спинився спочатку в так званому “заїзді”, який виконував спрощену роль поштового двору.

Будинок станційного наглядача з’явився пізніше відвідин Тараса Шевченка, але він входить до історико-архітектурного комплексу, пов’язаного із його життям.

Представники міської влади Білої Церкви та громадська організація  “Україна Інкогніта” вже проінформували департамент культури і туризму Київської обласної державної адміністрації — там обіцяють звернутися до правоохоронних органів.

“Наш Київ” вже писав, що активісти звернулись до СБУ щодо незаконної передачі історичних будівель у центрі Києва Віктору Медведчуку.

Рекомендуем посмотреть:  Петиція про збереження садиби Грубера на Прорізній набрала потрібні голоси

Джерело

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close