Сьогодні у Києві

У “Плесо” спростували інформацію про стан пляжу “Молодіжний” у Гідропарку

Нещодавно у київських ЗМІ повідомлялось по поганий стан пляжу “Молодіжний” у Гідропарку в 2024 році. Відповідна інформація поширилась в деяких столичних медіа. Чи дійсно перетворився пляж на смітник відповіли у “Плесо”.

У "Плесо" спростували інформацію про стан пляжу "Молодіжний" у Гідропарку“Інформація, яка нині поширюється в мас-медіа та соціальних мережах про стан муніципального пляжу “Молодіжний”, є недостовірною”, — йдеться у дописі.

У "Плесо" спростували інформацію про стан пляжу "Молодіжний" у ГідропаркуВ новині повідомлялось, що на пляжі багато бруду, зламаних та іржавих предметів. У “Плесо” наголосили, що на території не проводили жодних капітальних будівництв протягом останніх трьох років. У червні 2023 року на локації провели демонтаж незаконно встановленої бетонної площі.

У "Плесо" спростували інформацію про стан пляжу "Молодіжний" у ГідропаркуЗа словами “Плесо”, представники підприємства щоденно перевіряють стан пляжу, доглядають та прибирають територію біля берега. Також вони підтримують життєдіяльність обʼєкта — обслуговують інфраструктуру, проводять моніторинг безпеки та заходи з охорони навколишнього середовища.

У "Плесо" спростували інформацію про стан пляжу "Молодіжний" у Гідропарку6 червня комунальники зробили нові фото парку “Молодіжний, щоб продемонструвати чистоту та порядок на локації.

У "Плесо" спростували інформацію про стан пляжу "Молодіжний" у Гідропарку

Киян просять використовувати лише перевірену та об’єктивну інформацію. 

Раніше ми писали, чи буде у Києві пляжний сезон у 2024 році.

Джерело

Рекомендуем посмотреть:  Укрпошта анонсувала випуск нових марок до Олімпіади-2024: деталі
Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close