БізнесБудівництво

Як вибрати рулонні штори?

Рулонні системи це найсучасніші та найпопулярніші жалюзі в Україні. Величезний асортимент, колірних рішень та матеріалів роблять вибір жалюзі очевидним це – рулонні жалюзі.

Рулонні жалюзі підходять для використання у будь-яких кімнатах сучасного будинку. У цій невеликій статті ми розповімо які бувають рулонні жалюзі та на що звернути увагу при їх виборі.

Рулонні штори служать для того, щоб забезпечувати приємний мікроклімат у кімнаті, захистити будинок від прямих сонячних променів, пилу та спеки.

 Як вибрати рулонні штори?

Різновиди рулонних жалюзі:

– горизонтальні жалюзі

– рулонні жалюзі

– вертикальні жалюзі

Горизонтальні та вертикальні жалюзі складаються з паралельних пластин (ламелів). А ось рулонні штори складаються із суцільного полотна тканини. Рулонні штори можуть мати різноманітні кольори та різні ступені прозорості. Рулонні штори можуть бути з різноманітними візерунками або однотонними.

Розкриття та згортання системи рулонних штор відбувається завдяки спеціальному механізму – валу.

Рулонні штори двох типів:

– Відкритий тип рулонної штори. Така конструкція кріпиться безпосередньо у віконному коробі або у верхній стіні. Внизу рулонна штора має гарну планку.

– Закритий тип рулонної штори. Тут у конструкції використовуються спеціальні напрямні, які відповідають за повне закриття вікна. Спеціальним коробом закривається вал.

Різні виробники рулонних штор пропонують величезний асортименти штор різного розміру, шириною валу, формою. При виборі рулонного жалюзі потрібно відштовхуватися і від розміру та особливостей віконного отвору.

Рекомендуем посмотреть:  Amazon полегшив роботу українцям

Різновиди регулювання механізму рулонних штор:

– Спеціальний пружинний утримувач. Автоматична фіксація та легкість управління. З негативних особливостей можна назвати можливість з часом розтягування пружини.

– Ланцюговий шнур. Згортається та розгортається тканина завдяки спеціальному механізму, який встановлений у зручному для використання місці.

– Електропривод. Завдяки електромотору здійснюється регулювання.

При виборі та підборі рулонної штори необхідно враховувати і ці особливості для створення унікального інтер’єру. Для правильного підбору штори ми також рекомендуємо вибрати надійного продавця, наприклад, посилання на магазин штор Tanova.

Показати статті

Рекомендуємо:

Leave a Reply

Close